Geomilieu gebruikersdag was weer een groot succes!
De Geomilieu gebruikersdag was dit jaar in het mooie theater van het Gooiland in Hilversum. Ook dit jaar kwamen we weer met meer dan 200 Geomilieu gebruikers samen. Altijd weer een bijzondere dag om met zoveel gebruikers samen te zijn en kennis met elkaar uit te wisselen. En natuurlijk stonden er weer verschillende sessies met zowel externe als interne sprekers op het programma.
Na de opening door Richard Schmidt, DGMR, trapte Renez Nota, Ministerie I&W, de dag af met de eerste inhoudelijke presentatie en vertelde hij meer over Geluid in de Omgevingswet. Vervolgens vertelde Marjolijn Brouwer, RIVM, meer over de Centrale Voorziening Geluidgegevens. Na deze presentaties ging iedereen uiteen voor verschillende sessies.
Zo konden onze bezoekers bijvoorbeeld terecht bij Dennis Sanders, DGMR, voor meer informatie over het geluid van energieopslagsystemen, bij Suzanne Mijnen-Visser, RIVM, voor de ontwikkelingen in ISL3a en V-STACKS en bij Julius Fricke, DGMR, over luchtkwaliteit en geur. Aan het eind van de dag sloten we weer gezamenlijk in het theater af. Vervolgens werd er, onder het genot van een hapje en een drankje, nog gezellig nagepraat tijdens de borrel.
Kijk de presentatie terug
Heeft u deze dag gemist of was u wel aanwezig, maar wilt u de presentaties nog een keer bekijken? Bekijk alle presentaties dan hier
We zien u graag volgend jaar weer tijdens de Geomilieu gebruikersdag.